Принципова відмінність продукції AMV
Принципова відмінність продукції AMV

Високоякісна, екологічно безпечна
професійна продукція для очищення, догляду та гігієни AMV

У чому принципова відмінність продукції AMV
- натуральний склад
- безпека для здоров'я (не містить небезпечні для організму людини речовини, такі як фосфати, хлор та ін. Компоненти, які здатні викликати важкі захворювання, аж до онкологічних)
- 100% ефективність кожного засобу
- гіпоалергенність
- відсутність різких запахів
- висока концентрація (наприклад: витрата багатьох рідких очищувачів часто не перевищує 20-30 мл за один раз; прального порошку - 50-70 мл; коштів з розпилювачем - всього 1-2 натискання)
- економічність (за рахунок високої концентрації середня вартість одного застосування досить низька, що дозволяє використовувати продукт тривалий час)
- зручність застосування

Важливо! Фосфати та хлор - найбільш поширені і, в той же час, небезпечні складові побутової хімії, які масово присутні на ринку побутової хімії (особливо в країнах СНД). Дані компоненти поступово накопичуються в організмі людини за допомогою контакту зі шкірою та через дихальні шляхи, згодом назавжди залишаються в організмі, тим самим викликаючи складні захворювання, особливо у дітей.

З чого виготовлена ​​продукція AMV
Перш за все, в 95% продукції AMV не містяться фосфати, хлор, оптичні відбілювачі та інші агресивні до здоров'я людини речовини. Дані компоненти присутні в малих дозах виключно в засобах специфічного напрямку (в основному промислового), де вони просто необхідні і там, де їх застосування не передбачає прямого контакту з людським організмом.

Продукція AMV заснована на природних і натуральних компонентах. До складу більшості засобів AMV входить компонент - Д-лімонен, який є безпечним біологічним розчинником жиру і забруднень, він, також, має високі ароматичними властивостями і є основним компонентом олії апельсинової шкірки (до 80-90%), тому в основному Д-лімонен отримують саме з цього продукту.

Всі кошти AMV мають складну формулу, яку доповнюють і інші, не менш корисні і необхідні, компоненти, такі як: дікапріловий ефір (одержуваний з кокосового масла), молочна кислота, серин, пантенол і мн. ін. Навіть консерванти та загусники застосовуються виключно натуральні: каприліл гліколь (з плодів кокоса) і карагенан (з червоних морських водоростей).

Екологічні показники упаковки AMV
Продукція AMV фасується виключно в екологічно безпечну упаковку, що підлягає вторинній переробці.

По суті, хімічний склад поліетилену який ми використовуємо для виготовлення тари містить тільки вуглець і водень. Це означає, що основними речовинами, що виділяються при горінні (під час переробки) цього матеріалу, є вуглекислий газ, вода і незначна кількість сажі.

З метою захисту навколишнього середовища, також, використовуються спеціальні склади поліетилену, що дозволяють виготовляти етикетки, які легко утилізуються і безпечно переробляються, однак (в зв'язку з полегшеною утилізацією) мають деякі естетичні недоліки: схильні до швидкого зносу і стирання внаслідок контакту з вологим середовищем. Особливо це проявляється на упаковці засобів для миття посуду, гелі для душу та ін. Продуктах, що контактують з водою. Етикетки умисно не покриті додатковими захисними шарами, оскільки ми усвідомлено робимо акцент на захисті навколишнього середовища і дотримуємося принципу максимальної екологічності у всьому, це стосується продукції AMV, тари, етикетки і самого процесу виробництва.

Продукція AMV представлена ​​в широкому асортименті
Виробляється більше 200 засобів для побуту (кухня, ванна, гараж, прибудинкова територія) і для комерційних приміщень (готелі, пральні, їдальні, лікарні, дет сади) і т.п. На протязі вже більше 80 років ми виробляємо професійну хімічну продукцію для домашнього та промислового застосування.

Чи замислювалися Ви, наскільки серйозну відповідальність несе кожен з нас за здоров'я близьких нам людей і за стан екосистеми в цілому?

Разом ми здатні зробити світ чистішим, а будинок безпечніше!

Новости

ОЧИЩУВАЧ КИЛИМІВ ТА ОБИВКИ AMV

Принципова відмінність продукції AMV

З 8 березня

Екологічні показники упаковки AMV

Шампунь та гель для душу відтепер в новій упаковці!

Перемога в кубку України з мотоперегонів

Фінал ШКМП!

Змажемо - допоможемо.

Четвертий етап Чемпіонату з шосейно-кільцевих мотоперегонів

Надійні помічники для мотоциклістів і велосипедистів

Третій етап Чемпіонату з шосейно-кільцевих мотоперегонів

Kunststoff-Reiniger - Очисник та захист пластика

Другий етап чемпіонату України з ШКМП

Очищувач від комах і дорожнього нальоту INSEKTENENTFERNER

Перший етап чемпіонату України з ШКМП

Відкриття сезону ЧУ по ШКМП!

Мастило Kugellager-Fett

Для безпроблемної роботи системи охолодження слід не забувати про її обслуговування

Позбавитися від шуму в трансмісії!

Фінал ШКМП 2016 Україна!

HaftSchmierfett-Spray. Адгезійна змазка

Всі на ФІНАЛ по ШКМП 2016! 8-9 жовтня на «Чайці» (Київ)

Multi ATF Special AISIN-AW

Зробіть Ваш автомобіль більш економічним!

Третій етап чемпіонату України з ШКМП!

Біле рідке мило (без запаху) для миття фруктів овочів і ягід

Pokemon GO! Водій, будь уважним!

Другий етап чемпіонату України з ШКМП!

Race Party Khmelnitskiy

Перший етап чемпіоната України з ШКМП!

продукция
AMV в м. Києві: м.Васильків, 08600, вул.Робкорівська, 21, тел./факс: (044) 223-36-36, (044) 229-36-36, (044) 229-11-21, info@amv.ua

Відділ з продажу: info@amv.ua
Відділ реклами: reklama@amv.ua