Четвертий етап Чемпіонату з шосейно-кільцевих мотоперегонів

26-27 серпня на автодромі "Чайка" під Києвом проходив четвертий етап Чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотоперегонів UASBK.

Цього року за звання найшвидшого мотогонщика країни спортсмени змагаються у десяти класах. Чим ближче до кінця сезон, тим більше бажаючих випробувати свої навички їзди на мотоциклі на спортивному треку. У суботній кваліфікації брали участь понад 60 гонщиків, які показали відмінні результати. Ще у перший день вікенду було зрозумілим, що боротьба у гонках буде жорсткою, але жоден не міг передбачити "червоної" неділі - через аварії червоні прапори з'являлись над трасою тричі, хоча аварій було більше.

Неділя почалась офіційними тренуваннями і, на жаль, падінням, через яке заїзди зупинили. Перший заїзд пройшов без падінь.Другу гонку класів Суперсток-600 та Суперсток-1000 зупинили червоним прапором на другому колі через падіння Генріха Безуглова, який отримав травму руки. Заїзд продовжився після прибирання траси і закінчився без інцидентів - гонщики були стриманішими після того, як повернулись на трасу. Третя гонка класів Аматор-600 та Аматор-1000 пройшла без падінь, а ось під час останнього заїзду класів Супеспорт-600 та Супербайк червоні прапори зупиняли гонку двічі.Перша аварія сталася на третьому колі - Володимир Баранов вилетів з траси у першому лівому повороті. Заїзд відновили, але спортсменам не довелося проїхати усі 17 кіл нової дистанції, бо на 10-му колі перед останнім поворотом сталася ще одна жорсткіша аварія. Анатолій Дорошенко влетів у бетонний відбійник.

Після чотирьох етапів достроково стали переможцями у своїх класах Анатолій Єфімов та Дар'я Разумова. За решту місць боротьба триватиме до фіналу.