Особливості нового техогляду
Особливості нового техогляду
Днями стало відомо, що техогляд легкових автомобілів знову стане обов'язковим в Україні. Технічну перевірку автомобіля можна буде зробити не тільки на СТО, але і в ДАІ або МРЕВ. Чого очікувати від оновленого варіанту техогляду - уточнював міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

За словами міністра, у разі купівлі нового автомобіля, техогляд необхідно буде пройти через п'ять років на звичайному СТО, який нестиме відповідальність за результати своєї роботи. «Техогляд, якщо технічний засіб новий, вийшло від виробника, то він п'ять років їздить, а вже через п'ять років необхідні регулярні перевірки», - заявив Пивоварський.

Водіям не буде потрібно проходити техогляд автомобіля в ДАІ або МРЕВ, як це було раніше. Також, можливість вибіркової перевірки матимуть дорожні інспектори. Після такої перевірки водій також зможе спокійно їздити кілька місяців без необхідності проводити перевірку стану машини.

«Заїхав на СТО, зробив перевірку і поїхав далі». При цьому після перевірки водій отримує звіт, з яким автомобіль не підлягає перевірці протягом трьох місяців. Це не означає, що інспекція буде перевіряти кожні три місяці. «Можуть раз на рік перевірити, чи можуть взагалі не зупинити», - повідомив він.

Для транспортних засобів старше п'яти років регулярний техогляд буде обов'язковим, однак також проводитиметься на СТО. «Перевізник зможе самостійно вибрати станцію. Нібито і повертається техогляд, але це не МРЕВ. Легковий транспорт буде проходити таким же чином регулярний техогляд на СТО», - додав міністр інфраструктури. Як часто треба буде перевіряти технічний стан автомобілів, глава міністерства не уточнив.

У Мінфраструктури хочуть імплементувати норми 14-ти актів законодавства ЄС: 9 актів - згідно з Угодою про асоціацію та 5 - системно з ними пов'язаних, що регулюють такі питання, як допуск до ринку перевезень, організація громадських перевезень, робочий час і час відпочинку водіїв, підтримання рівня професійної компетентності водіїв, застосування обмежувачів швидкості.

Нагадаємо, обов'язковий технічний огляд для всіх автотранспортних засобів був скасований в Україні в 2011 році щоб уникнути надмірного держконтролю у сфері автоперевезень. У 2015 році його вирішили відновити.

Новости

Принципова відмінність продукції AMV

З 8 березня

Екологічні показники упаковки AMV

Шампунь та гель для душу відтепер в новій упаковці!

Перемога в кубку України з мотоперегонів

Фінал ШКМП!

Змажемо - допоможемо.

Четвертий етап Чемпіонату з шосейно-кільцевих мотоперегонів

Надійні помічники для мотоциклістів і велосипедистів

Третій етап Чемпіонату з шосейно-кільцевих мотоперегонів

Kunststoff-Reiniger - Очисник та захист пластика

Другий етап чемпіонату України з ШКМП

Очищувач від комах і дорожнього нальоту INSEKTENENTFERNER

Перший етап чемпіонату України з ШКМП

Відкриття сезону ЧУ по ШКМП!

Мастило Kugellager-Fett

Для безпроблемної роботи системи охолодження слід не забувати про її обслуговування

Позбавитися від шуму в трансмісії!

Фінал ШКМП 2016 Україна!

HaftSchmierfett-Spray. Адгезійна змазка

Всі на ФІНАЛ по ШКМП 2016! 8-9 жовтня на «Чайці» (Київ)

Multi ATF Special AISIN-AW

Зробіть Ваш автомобіль більш економічним!

Третій етап чемпіонату України з ШКМП!

Біле рідке мило (без запаху) для миття фруктів овочів і ягід

Pokemon GO! Водій, будь уважним!

Другий етап чемпіонату України з ШКМП!

Race Party Khmelnitskiy

Перший етап чемпіоната України з ШКМП!

Побутова хімія AMV - розширення дилерської мережі!

продукция
AMV в м. Києві: м.Васильків, 08600, вул.Робкорівська, 21, тел./факс: (044) 223-36-36, (044) 229-36-36, (044) 229-11-21, info@amv.ua

Відділ з продажу: info@amv.ua
Відділ реклами: reklama@amv.ua