Фільтри автомобільні hEXEN - КАТАЛОГ
FS 8116C / Фільтр салону hEXEN
FS 8116C / Фільтр салону hEXEN
Фільтри автомобільні hEXEN, Фільтри салону
НАЛИЧИЕ: 5 Ціна: 231.53 грн
Количество:
НАЛИЧИЕ НА СКЛАДАХ: Киев - 5Ровно - 6Одесса - 0
МАРКА/МОДЕЛЬ:
АНАЛОГИ: Mahle LA 158 LAK 158 / MANN CU 2043 CUK 2043 / Filtron K 1161 K 1161 A / Hengst E1926LC / Fram CFA 9665 / Profit PR1521-2800 / Toko BJ4-310 / M-Filter K974 / Wix WP9186 WP9187 / Sakura CA-1705 CA-17090 CAC-1705 / JC B43010 B43010 / NIPPARTS J1343010 N1343019 / O.E.M. GJ6A61P119B GJ6A-61-P11 A9B GI6A61P11A DD10-61-P11
РАЗМЕРЫ: 0

CUK 2043 / K 1161 A / LAK 158 // GJ6A61P119B // Mazda 2, 6, CX 7

    hEXEN виробляє фільтрувальні  елементи очищення повітря, масла, палива і робочих рідин гідросистем, що використовуються в легкових та вантажних автомобілях, дорожно-будівельних машинах і обладнанні, сільськогосподарській техніці.

    Компанія постійно інвестує величезні фінансові та інтелектуальні засоби в розвиток технології виробництва фільтрів для того, щоб завжди відповідати вимогам автовиробників. Великий досвід виробництва, кваліфікований персонал, високотехнологічне обладнання – все це дозволило впровадити на підприємстві сучасні системи управління, що відповідають міжнародному стандарту якості системи менеджменту  ISO/TS 16949.

    Для виготовлення фільтрувальних елементів на заводі здійснюється суворий вхідний контроль сировини та матеріалів.

    Якість продукції досягається шляхом застосування сертифікованої сировини і матеріалів з обов’язковою перевіркою і випробовуваннями в атестованій заводській лабораторії, а також із дотриманням вимог нормативно-технічної і конструкторської документації.

 

    При виготовленні фільтрів hEXEN використовуються матеріали найвищої якості: спеціальний фільтрувальний папір, спеціальні смоли для просочення, які дозволили значно підвищити якість фільтрації і строк служби до заміни. Використання спеціального клею і метода склеювання виключає відшаровування фільтровального паперу і злипання окремих складок.

    При виготовленні фільтрів використовуються спеціальні компоненти, які мають підвищену стійкість до дії різних агресивних середовищ і високих температур.

 

    Фільтри салону

 

    Салонні фільтри призначені для виокремлення вихлопних газів, пилу, сажі та квіткового пилку із повітря, що поступає в салон автомобіля, зменшуючи тим самим загрозу здоров’ю водія і пасажирів.

 

    Окрім того, салонні фільтри захищають автомобільні нагрівачі та кондиціонери від забруднення, забезпечуючи тим самим комфорт та безпеку використання автомобіля.

 

    Вдихання забрудненого повітря призводить до негативних і часто незворотних наслідків для здоров’я людини, а почуття втомленості та слізність очей можуть призвести до реальної загрози безпеки дорожнього руху.

    Фільтрувальний елемент фільтра складається із повністю синтетичного нетканого матеріалу, що володіє відмінною ефективністю очищення.

 

    Завдяки електростатичному ефекту малі частинки бруду прилипають до волокон лиш наблизившись до фільтрувальної перегородки. Ефективність такого фільтра досить легко перевірити, достатньо під час заміни подивитись на стан відпрацьованого фільтра та уявити собі, що весь накопичений бруд міг опинитись у нас в організмі.

 

    У фільтрувальний елемент салонних фільтрів нового покоління додають активоване вугілля. Такі фільтри демонструють надзвичайні показники фільтрації, що дозволяють, окрім іншого, затримувати до 95% шкідливих речовин у випускних газах. Фільтрувальний елемент складається з 2-х шарів повністю синтетичного нетканого матеріалу, між якими закладається активоване вугілля, який є додатковим третім шаром фільтрувальної перегородки. Два зовнішніх шари здатні уловлювати тверді частки та аерозолі, а гранулят активованого вугілля завдяки пористій структурі не пропускає крізь себе практично ніякі гази, що шкідливі для людського організму (сполуки сірки і азоту, озон, вуглець).


Каталог по фильтрам hEXEN (PDF в архиве RAR)   27.6 MB

Новости

ОЧИЩУВАЧ КИЛИМІВ ТА ОБИВКИ AMV

Принципова відмінність продукції AMV

З 8 березня

Екологічні показники упаковки AMV

Шампунь та гель для душу відтепер в новій упаковці!

Перемога в кубку України з мотоперегонів

Фінал ШКМП!

Змажемо - допоможемо.

Четвертий етап Чемпіонату з шосейно-кільцевих мотоперегонів

Надійні помічники для мотоциклістів і велосипедистів

Третій етап Чемпіонату з шосейно-кільцевих мотоперегонів

Kunststoff-Reiniger - Очисник та захист пластика

Другий етап чемпіонату України з ШКМП

Очищувач від комах і дорожнього нальоту INSEKTENENTFERNER

Перший етап чемпіонату України з ШКМП

Відкриття сезону ЧУ по ШКМП!

Мастило Kugellager-Fett

Для безпроблемної роботи системи охолодження слід не забувати про її обслуговування

Позбавитися від шуму в трансмісії!

Фінал ШКМП 2016 Україна!

HaftSchmierfett-Spray. Адгезійна змазка

Всі на ФІНАЛ по ШКМП 2016! 8-9 жовтня на «Чайці» (Київ)

Multi ATF Special AISIN-AW

Зробіть Ваш автомобіль більш економічним!

Третій етап чемпіонату України з ШКМП!

Біле рідке мило (без запаху) для миття фруктів овочів і ягід

Pokemon GO! Водій, будь уважним!

Другий етап чемпіонату України з ШКМП!

Race Party Khmelnitskiy

Перший етап чемпіоната України з ШКМП!

продукция
AMV в м. Києві: м.Васильків, 08600, вул.Робкорівська, 21, тел./факс: (044) 223-36-36, (044) 229-36-36, (044) 229-11-21, info@amv.ua

Відділ з продажу: info@amv.ua
Відділ реклами: reklama@amv.ua