Фільтри автомобільні hEXEN - КАТАЛОГ
FS 8018 / Фільтр салону hEXEN
FS 8018 / Фільтр салону hEXEN
Фільтри автомобільні hEXEN, Фільтри салону
НАЛИЧИЕ: 0 Ціна: 183.6 грн
НАЛИЧИЕ НА СКЛАДАХ:
МАРКА/МОДЕЛЬ:
АНАЛОГИ: Mahle LA 75 / MANN CU 3054 / Filtron K 1014 / Hengst E910LI / Fram CF 8868 / Profit PR1520-0726 / Toko BE4-110 / M-Filter K920 / Wix WP6828 / O.E.M. 1 808 610 6 808 606 90 520 689
РАЗМЕРЫ: 0

CU 3054 / K 1014 / LA 75 // 1808610 // Opel Astra G,H, Zafira,Niva-Chevrolet (DelphiI)

    hEXEN виробляє фільтрувальні  елементи очищення повітря, масла, палива і робочих рідин гідросистем, що використовуються в легкових та вантажних автомобілях, дорожно-будівельних машинах і обладнанні, сільськогосподарській техніці.

    Компанія постійно інвестує величезні фінансові та інтелектуальні засоби в розвиток технології виробництва фільтрів для того, щоб завжди відповідати вимогам автовиробників. Великий досвід виробництва, кваліфікований персонал, високотехнологічне обладнання – все це дозволило впровадити на підприємстві сучасні системи управління, що відповідають міжнародному стандарту якості системи менеджменту  ISO/TS 16949.

    Для виготовлення фільтрувальних елементів на заводі здійснюється суворий вхідний контроль сировини та матеріалів.

    Якість продукції досягається шляхом застосування сертифікованої сировини і матеріалів з обов’язковою перевіркою і випробовуваннями в атестованій заводській лабораторії, а також із дотриманням вимог нормативно-технічної і конструкторської документації.

 

    При виготовленні фільтрів hEXEN використовуються матеріали найвищої якості: спеціальний фільтрувальний папір, спеціальні смоли для просочення, які дозволили значно підвищити якість фільтрації і строк служби до заміни. Використання спеціального клею і метода склеювання виключає відшаровування фільтровального паперу і злипання окремих складок.

    При виготовленні фільтрів використовуються спеціальні компоненти, які мають підвищену стійкість до дії різних агресивних середовищ і високих температур.

 

    Фільтри салону

 

    Салонні фільтри призначені для виокремлення вихлопних газів, пилу, сажі та квіткового пилку із повітря, що поступає в салон автомобіля, зменшуючи тим самим загрозу здоров’ю водія і пасажирів.

 

    Окрім того, салонні фільтри захищають автомобільні нагрівачі та кондиціонери від забруднення, забезпечуючи тим самим комфорт та безпеку використання автомобіля.

 

    Вдихання забрудненого повітря призводить до негативних і часто незворотних наслідків для здоров’я людини, а почуття втомленості та слізність очей можуть призвести до реальної загрози безпеки дорожнього руху.

    Фільтрувальний елемент фільтра складається із повністю синтетичного нетканого матеріалу, що володіє відмінною ефективністю очищення.

 

    Завдяки електростатичному ефекту малі частинки бруду прилипають до волокон лиш наблизившись до фільтрувальної перегородки. Ефективність такого фільтра досить легко перевірити, достатньо під час заміни подивитись на стан відпрацьованого фільтра та уявити собі, що весь накопичений бруд міг опинитись у нас в організмі.

 

    У фільтрувальний елемент салонних фільтрів нового покоління додають активоване вугілля. Такі фільтри демонструють надзвичайні показники фільтрації, що дозволяють, окрім іншого, затримувати до 95% шкідливих речовин у випускних газах. Фільтрувальний елемент складається з 2-х шарів повністю синтетичного нетканого матеріалу, між якими закладається активоване вугілля, який є додатковим третім шаром фільтрувальної перегородки. Два зовнішніх шари здатні уловлювати тверді частки та аерозолі, а гранулят активованого вугілля завдяки пористій структурі не пропускає крізь себе практично ніякі гази, що шкідливі для людського організму (сполуки сірки і азоту, озон, вуглець).


Каталог по фильтрам hEXEN (PDF в архиве RAR)   27.6 MB

Новости

Мастило Kugellager-Fett

Для безпроблемної роботи системи охолодження слід не забувати про її обслуговування

Позбавитися від шуму в трансмісії!

Фінал ШКМП 2016 Україна!

HaftSchmierfett-Spray. Адгезійна змазка

Всі на ФІНАЛ по ШКМП 2016! 8-9 жовтня на «Чайці» (Київ)

Multi ATF Special AISIN-AW

Зробіть Ваш автомобіль більш економічним!

Третій етап чемпіонату України з ШКМП!

Біле рідке мило (без запаху) для миття фруктів овочів і ягід

Pokemon GO! Водій, будь уважним!

Другий етап чемпіонату України з ШКМП!

Race Party Khmelnitskiy

Перший етап чемпіоната України з ШКМП!

Побутова хімія AMV - розширення дилерської мережі!

Чистимо автомобільні чохли

Зима! Подбайте про руки!

Зимовий омивач для скла

Догляд за паркетними підлогами

Особливості нового техогляду

Сигнали і жести водіїв

Автомеханіки відтворили картини епохи Ренесансу

Audi створила бензин без використання нафти

З 1 жовтня не забудьте включити фари під час їзди за містом!

Таблетки для посудомийних машин 5 в 1

Ефективний і безпечний автошампунь з воском.

Відбілювач "AMV Oxy-Perfect"

Правила руху велосипедистів

Kunststoff-Reiniger - Очисник та захист пластика

Вінниця чекає!

продукция
AMV в м. Києві: м.Васильків, 08600, вул.Робкорівська, 21, тел./факс: (044) 223-36-36, (044) 229-36-36, (044) 229-11-21, info@amv.ua

Відділ з продажу: info@amv.ua
Відділ реклами: reklama@amv.ua