Акумуляторні батареї HEXEN - КАТАЛОГ

    Акумуляторні батареї HEXEN розроблені спеціально для сучасних автомобілів, найважливішим критерієм для яких є підвищена пускова здатність, необхідна при використанні автомобіля на коротких відстанях, при частих виключеннях двигуна і повторних запусках. Відмінні пускові характеристики акумуляторів HEXEN допомагають завести автомобіль практично в будь-яких атмосферних умовах, при значних коливаннях температури і інших несприятливих факторах.
    Переваги по технічним характеристикам:
- Прекрасні пускові параметри і швидкий прийом зарядки забезпечують найкращі робочі характеристики при міському режимі експлуатації.
- В акумуляторах використовується спеціальна герметична кришка з системою лабіринтів, яка забезпечує зберігання постійного рівня електроліту за рахунок випаровування води – що дозволяє експлуатувати акумуляторну батарею без додаткового обслуговування.
- Можливість короткого замикання виключається завдяки використанню мікропористих поліетиленових сепараторів конвертного типу, які при тривалій експлуатації акумулятора запобігають осипанню активної маси пластин і її накопичення на дні (що і приводить до замикання).
- Більш товстіші пластини і спеціальний сплав решітки дозволяє ефективніше використовувати активну поверхню пластин, тим самим збільшуючи струм холодного пуску; додатково забезпечують високу стійкість до вібрацій, які викликані тяжкими умовами експлуатації і нерівностями дорожнього покриття.
- Збільшений пусковий струм гарантує запуск двигуна при будь-яких кліматичних умовах, досягається він за рахунок зниження опору струму електронів в пластинах, які виготовлені по технології Direct Energy – вертикальні перемички звужуються до верхньої «прийомної» клеми, за рахунок чого скорочується шлях струму і відповідно його опір.
- Контрольоване виділення газів. Центральний відвід газів з безпечною проти іскровою системою забезпечується системою фільтрів-полум’я-гасителів.
- Свинцево-кальцієвий сплав гарантує надійну роботу акумулятора в жарких погодних умовах і забезпечує низький саморозряд батареї. Технологія Ca-Ca використовується як на позитивних, так і на від’ємних пластинах, за рахунок якої збільшується термін служби акумулятора. Завдяки використанню технології Ca-Ca можливе довге зберігання АКБ без втрат робочих характеристик і необхідності підзарядки.
- Корпус виготовлений із удароміцного поліпропілену, за рахунок якого досягається висока механічна міцність і вібростійкість при експлуатації.
- Захист від витікання електроліту.
- Максимальна безпека і комфорт.
    Акумулятори HEXEN відповідають строгим вимогам якості і екологічним нормам європейських стандартів завдяки численним удосконаленням і модифікаціям, рекомендовані водіями, які цінують комфорт і безпеку використання.
    HEXEN – це акумулятори, рекомендовані водіями, які цінують комфорт, безпеку використання і безперечну якість.


Сторінки (17):
 [ 1 ]  [ 2 ]  [ 3 ]  [ 4 ]  [ 5 ]  [ 6 ]  [ 7 ]  [ вперед 3 » ]  [ в кінець ] 

Новости

ОЧИЩУВАЧ КИЛИМІВ ТА ОБИВКИ AMV

Принципова відмінність продукції AMV

З 8 березня

Екологічні показники упаковки AMV

Шампунь та гель для душу відтепер в новій упаковці!

Перемога в кубку України з мотоперегонів

Фінал ШКМП!

Змажемо - допоможемо.

Четвертий етап Чемпіонату з шосейно-кільцевих мотоперегонів

Надійні помічники для мотоциклістів і велосипедистів

Третій етап Чемпіонату з шосейно-кільцевих мотоперегонів

Kunststoff-Reiniger - Очисник та захист пластика

Другий етап чемпіонату України з ШКМП

Очищувач від комах і дорожнього нальоту INSEKTENENTFERNER

Перший етап чемпіонату України з ШКМП

Відкриття сезону ЧУ по ШКМП!

Мастило Kugellager-Fett

Для безпроблемної роботи системи охолодження слід не забувати про її обслуговування

Позбавитися від шуму в трансмісії!

Фінал ШКМП 2016 Україна!

HaftSchmierfett-Spray. Адгезійна змазка

Всі на ФІНАЛ по ШКМП 2016! 8-9 жовтня на «Чайці» (Київ)

Multi ATF Special AISIN-AW

Зробіть Ваш автомобіль більш економічним!

Третій етап чемпіонату України з ШКМП!

Біле рідке мило (без запаху) для миття фруктів овочів і ягід

Pokemon GO! Водій, будь уважним!

Другий етап чемпіонату України з ШКМП!

Race Party Khmelnitskiy

Перший етап чемпіоната України з ШКМП!

продукция
AMV в м. Києві: м.Васильків, 08600, вул.Робкорівська, 21, тел./факс: (044) 223-36-36, (044) 229-36-36, (044) 229-11-21, info@amv.ua

Відділ з продажу: info@amv.ua
Відділ реклами: reklama@amv.ua